PartnerzyWydawnictwo ARKA

Są dla nas wsparciem w zakresie świadczonych przez siebie usług. Zawsze chętni do pomocy, zawsze na czas, zawsze na najwyższym poziomie.
Na rynku od 1994 r. Obsługują Klientów z terenu całej Europy. Specjalizacją ich firmy jest druk książek. Wykonują również: kolorowe czasopisma, katalogi, foldery, plakaty, etykiety, kalendarze, naklejki, papiery firmowe itp. Niewątpliwymi ich atutami są: wysoka jakość towaru, konkurencyjna cena i krótki czas realizacji. Gorąco polecamy!

Księgarnia JACK

Księgarnia JACK.pl powstała w 1991r. Od powstania ma charakter chrześcijański. Większość oferty stanowią książki, które w całkowity lub częściowy sposób nawiązują do Słowa Bożego. Najważniejszą sprzedawaną przez nas pozycją jest Biblia, czyli Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. W naszej ofercie można również znaleźć spory wybór literatury o tematyce ogólnej oraz bardzo szeroki wybór podręczników szkolnych. Realizujemy również zlecenia specyficzne zarówno dla Klienta indywidualnego jak i dla szkół z dowozem na terenie województwa śląskiego lub wysyłką na terenie całego kraju i większości krajów Świata.

Księgarnia i hurtownia SZARON

Posiadamy w sprzedaży książki, muzykę, multimedia, akcesoria o tematyce chrześcijańskiej oraz największy z bestsellerów wszechczasów – Biblie. Dostarczamy produkty do zborów, kościołów, księgarń jak i klientów indywidualnych. Pragniemy, żeby nasza praca przyniosła owoce i przyczyniła się do poszerzania Królestwa Bożego jak w dolinie Izraela – Saron, stąd nasza nazwa. Zapraszamy!

Księgarnia Chrześcijańska Coolshop.pl

Wspierają nas nie tylko promując naszą stacje telewizyjną, ale i ofiarując nam szereg materiałów chrześcijańskich, które możemy dalej przekazywać innym, aby Ewangelia się rozprzestrzeniała.
W ich asortymencie znajdziecie pozycje, które opierają się na biblijnych wartościach i zasadach wiary osadzonych na fundamencie Bożego Słowa (wspólnego dla wszystkich chrześcijan). W ofercie między innymi: Biblie, ciekawa literatura polska i zagraniczna, tylko dobra muzyka, filmy z ewangelicznym przesłaniem, multimedia, czy naprawdę unikatowe gadżety…
CoolShop’owcy gwarantują Wam pomoc w wyborze odpowiednich dla siebie produktów (zależnie od potrzeb i preferencji), okazyjne wyprzedaże, atrakcyjne rabaty dla księgarń, kościołów oraz placówek misyjnych, jednym słowem – COOLzakupy!